Wyszukiwarka

O mnie

Posiadam uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego w zakresie szacowania nieruchomości nr 7690 nadane przez Ministra Rozwoju, które potwierdzają posiadaną przeze mnie wiedzę i kwalifikacje w zakresie wyceny nieruchomości.

Jestem absolwentką studiów magisterskich w Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego na kierunku zarządzanie o specjalności gospodarka nieruchomościami, które ukończyłam z wyróżnieniem rektora. W ramach swoich zainteresowań dodatkowo ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku historia sztuki.

Małgorzata Pietruszka Rzeczoznawca Majątkowy

Posiadam kilkuletnie doświadczenie zawodowe na rynku nieruchomości. Od 2013 roku zajmowałam się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami w Krakowie oraz od 2015 roku w Rzeszowie. W ramach wykonywanych obowiązków przeprowadziłam liczne transakcje dotyczące obrotu nieruchomości, zarówno w zakresie sprzedaży jak i najmu. Uzyskałam również duże doświadczenie zawodowe na rynku pierwotnym nieruchomości współpracując z renomowaną spółką branży deweloperskiej na rynku rzeszowskim.

Świadczę usługi wyceny nieruchomości dla klientów indywidualnych oraz firm na różne cele. Obszar mojego działania obejmuje głównie miasto Rzeszów i powiat rzeszowski, jak również całe województwo podkarpackie.

Jestem członkiem Podkarpackiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych zrzeszonego w Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych.

Współpracuję z Polskim Stowarzyszeniem Rzeczoznawców I Tłumaczy „Ekspert” zrzeszającym rzeczoznawców majątkowych oraz osoby zajmujące się wyceną rzeczy ruchomych (np. urządzeń, wyposażenia firm, pojazdów).

Moją misją jest wykonywanie swojej pracy na jak najwyższym poziomie w oparciu o przepisy prawa i standardy zawodowe. Poprzez profesjonalizm i rzetelność pragnę zbudować trwałe zaufanie swoich klientów. Wykorzystując znajomość rzeszowskiego rynku nieruchomości zapewniam wycenę opartą o starannie dobrane dane rynkowe. Operat szacunkowy wykonuję zawsze z najwyższą starannością i dotrzymaniem umówionego terminu.